Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 10 września 2022 roku o godzinie 10:00. W tym dniu zajęcia potrwają do godziny 12.55.

Zajęcia w polskiej szkole odbywają się w każdą sobotę od godziny 9:00 do godziny12.55

OPŁATY

Przy rejestracji dziecka należy wpłacić zaliczkę w wysokości $200.00 od rodziny ($100 na dyżur w szkole), pozostałą część opłaty należy uregulować najpóźniej do 20 listopada 2021. Za każdy kolejny miesiąc opóźnienia począwszy od 21 listopada szkoła nalicza dodatkową opłatę w wysokości $25.00 za miesiąc. Osoby proszące o rozłożenie opłaty na dłuższy czas powinny osobiście zgłosić się do Dyrektora Szkoły Ks. Pawła Bandurskiego.</.p>

OPŁATA ZA SZKOŁĘ

1 dziecko $500.00

2 dzieci $640.00

3 dzieci lub więcej $820.00

Możliwości wpłaty: gotówka (cash), money order, czeki, które wypisujemy na: JP II Polish School.

DYŻURY RODZICÓW

Przy rejestracji dodatkowo pobieramy $100.00 jako depozyt za dyżur szkolny. Dyżur dla rodziców przypada tylko raz w roku i jego termin jest uzgadniany przez członków Rady Szkoły z odpowiednim wyprzedzeniem. Czas dyżuru; 9:00 am – 12:55 pm. Po odbyciu dyżuru zwracamy depozyt. W wypadku nie zgłoszenia się na dyżur, pieniądze przechodzą na potrzeby szkoły.

PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTÓW

Uczniowie naszej szkoły w ramach lekcji religii przygotowują się do przyjęcia sakramentów świętych.

Dokładnie informacje dotyczące spotkań dla rodziców i przygotowania do sakramentów będą przekazane w późniejszym czasie.

KONTAKT Z NAUCZYCIELEM

Każde spotkanie z nauczycielem musi być wcześniej ustalone. Nauczyciele podają numery telefonów na pierwszych zajęciach organizacyjnych, dodatkowo każdy z nauczycieli udostępnia swój adres e-mailowy. Nauczyciel ma prawo odmówić spotkania z rodzicem, jeśli wizyta nie była wcześniej planowana.

REGULAMIN UCZNIA

Na pierwszych zajęciach uczniowie otrzymają Regulamin Ucznia. Proszę, aby do soboty 28 września zwrócić wychowawcom podpisane oświadczenie jako potwierdzenie, że Rodzice zapoznali się z jego treścią i pomogą swoim dzieciom spełniać jego wymagania.

ZARZĄD POLSKIEJ SZKOŁY

Ks. Paweł Bandurski TChr, Dyrektor